خانه بازی و مشاغل

خانه بازی و مشاغل

بچه‌ها علاقه زیادی به تجربه دنیای بزرگترها دارن به همین دلیل کنجکاوی زیادی نسبت به وسایل بزرگترها از خودشون نشون میدن. خانه بازی و مشاغل باغ کودک، مکانی هستش که کودکان توی یک فضای شبیه سازی شده، هر شغل در مقیاس کوچکتر رو می‌بینند و میتونن خودشون رو در اون شغل تصور کنن. این هم حس کنجکاویشون رو نسبت به اطرافشون بیشتر میکنه و هم اینکه قوه تخیل بچه‌ها رو تقویت میکنه.

تو دنیای امروز که همه چیز دیجیتالی شده، حتی بچه‌ها هم گاهی تمایلشون نسبت به بازی‌های موبایلی بیشتر شده، برای همین ما سعی کردیم در خانه بازی و مشاغل باغ کودک، شرایطی رو فراهم کنیم تا بچه‌ها به بازی سالم و به دور از دنیای دیجیتال رو تجربه کنن.

به همین دلیل ما در باغ کودک اصلا از اسباب بازی‌های برقی جدید که اتفاقا ممکنه ظاهر جذابی هم داشته باشن، استفاده نکردیم تا بچه‌ها فقط بتونن با فضای بازی که براشون درست کردیم با بچه‌های دیگه بازی کنن و اینجاست که هم روابط اجتماعیشون تقویت میشه و هم اینکه کلی بهشون خوش میگذره.

 بچه‌ها در حین بازی با وسایلی که ما براشون گذاشتیم، خیلی از مهارت‌های حرکتی ظریف، قوه تخیل، مهارت‌های زبانی و اجتماعی و ارتباطی رو یاد میگیرن و تقویتش میکنن. با استفاده از خانه مشاغل باغ کودک می‌تونین میزان علاقه کودکتون به مشاغل مختلف رو حین بازی بسنجید. بازی ، آموزش و سنجش علاقه همه به صورت همزمان در خانه بازی و مشاغل باغ کودک رخ میده.

 به تعداد کافی مربیان کودک در خانه بازی و مشاغل باغ کودک حاضر هستن که هم از بچه‌ها به خوبی مراقبت میکنن و هم اینکه برای جمع بچه‌ها و در کنار هم، بازی‌های گروهی راه میندازن مثل نقاشی، مار و پله، بولینگ، گرگم به هوا و … . بازی‌هایی که باعث تقویت مهارت‌های فردی، مهارت‌های زندگی(نظیر پوشیدن لباس و…)، مهارت‌های فکری(تمرکز و توجّه و….) و مهارت‌های اجتماعی کودکان میشه.

 

امکانات ما در خانه بازی و مشاغل باغ کودک

  • سرسره بادی
  • استخر توپ
  • استخر شن
  • دیوار صخره نوردی
  • وسایل پزشک و آمبولانس
  • آتش نشانی
  • سوپر مارکت
  • آشپزخونه
  • نون وایی
  • پمپ بنزین

 

خانه بازی و مشاغل باغ کودک، از ساعت ۱۷ الی ۲۳ بطور کاملاً مجزا از مهدکودک، در تمام روزهای هفته و حتی در تعطیلات رسمی آماده استقبال از شما و کودکانتون هست.

پذیرش فقط از بچه‌های ۳ تا ۹ سال انجام میشه و البته اگر کودکی زیر ۴ سال سن داشته باشه حتما باید یه همراه خانوم در کنارش در خانه مشاغل حضور داشته باشه.

آقایون اجازه ندارن که داخل خانه بازی برن، البته در قسمت پذیرش میتونن بشینن و بچه‌اشون رو به مربیای خانه بازی بسپارن.

تمام محیط خانه بازی و مشاغل باغ کودک مجهز به دوربین مداربسته است، پس با خیال راحت میتونین کودکتون رو به ما تحویل بدید.

برای هر کودک یک کارت به نام و تصویر خودش صادر و توی سیستم ثبت میشه، که قابلیت شارژ کردن داره.

هزینه استفاده از خانه بازی و مشاغل برای بچه‌هایی که در مهدکودک باغ کودک هم هستند، به صورت نیم‌بها محاسبه میشه.

بزودی این امکان قراره فراهم بشه که بچه‌ها در غیاب والدین، از ساعت ۱۷ الی ۲۳ بتونن از خدمات استخر و سرو شام هم در خانه بازی و مشاغل باغ کودک استفاده کنن.