درباره مهدکودک باغ کودک

درباره مهدکودک باغ کودک

باغ کودک یک مهدکودک سه‌زبانه است که فعالیت‌های خود را از سال ۱۳۹۷درمجموعه‌ای دارای ۱۵۰۰ متر مربع مساحت آموزشی مسقف و ۱۵۰۰ متر مربع فضای باز که شامل باغ گیاه‌شناسی(با بیش از هشتاد گونه درخت، درختچه، بوته ها و گیاهان متنوع)، پیست اسکیت، آسمان نما و پارک بازی است را شروع کرده است.

تفکیک سنی کودکان در مهد کودک باغ کودک به این صورت است که؛ در قصر سبز(کودکان یک تا سه سال)، قصر نارنجی(کودکان سه تا چهار سال)، قصر زرد(کودکان چهار تا پنج سال) و قصر آبی(کودکان پنج تا شش سال) پذیرفته می‌شوند.

قصر بنفش شامل سالن نمایش عروسکی و تئاتر با استیج مختص نمایش عروسکی و میز گریم، اتاق مجهز موسیقی و سالن سمینار ویژه برگزاری کارگاه‌های روانشناسی برای والدین است.

از دیگر بخش های مهم مهد کودک باغ کودک استخر شنا، سالن ورزش، خانه مشاغل و  کارگاه‌های آشپزی، نجاری، رباتیک، سفالگری، کارگاه‌های کثیف‌کاری(بازی آزاد با رنگ‌ها) هستند.

همه این بخش‌ها هم به جهت لذت بردن بیشتر بچه‌ها از فضای مهد کودک باغ کودک و همچنین در جهت تقویت انواع مهارت‌های فردی و اجتماعی، با بهترین امکانات برای استفاده کودکان تشکیل شده‌اند.

ضمنا والدین می‌توانند از خدمات تخصصی آتلیه کودک و سالن جشن‌تولد و همچنین خانه بازی و مشاغل (از ساعت ۱۷ ای ۲۴ شامل پکیج نگهداری شبانه کودکان) استفاده کنند.

از دیگر امکانات در مهد کودک باغ کودک؛ آشپزخانه صنعتی و مجهز است که  تمامی وعده‌های غذایی، دسرها و میان‌وعده‌ها را با بهترین کیفیت و از مواد اولیه مرغوب، متناسب با نیازهای تغذیه‌ای کودکان، براساس دستورات مشاور تغذیه و بطور ارگانیک فراهم می‌کند.

 

شعار ما در مهدکودک باغ کودک

شعار اصلی مهد کودک باغ کودک «اینجا خیلی خوش میگذره» است که بر همین اساس تمامی روند تربیت کودکان در این مجموعه از آموزش زبان تا موسیقی و تئاتر و… همه و همه بازی‌محور بوده و هیچ تمایلی بر آموزش مستقیم به کودکان به روش مرسوم را ندارد.

پس اطمینان داشته باشید که مهد کودک باغ کودک با بهترین امکانات و همراهی مجرب‌ترین پرسنل، در کنار کودکان شما خواهد بود تا علاوه بر ایجاد رو‌زهایی شاد و لذت‌بخش برای کودکان شما؛ مهارت‌های فردی و اجتماعی فرزندتان را نیز طبق اصول به‌روز روانشناسی کودک؛ بالا ببرد.فضای مهدکودک باغ کودک


دپارتمان های مهدکودک باغ کودک

برای کسب اطلاعات بیشتر با مهدکودک باغ کودک تماس بگیرید

مجوز فعالیت